Pensjonat
Stara Szkoła

Wypoczynek nad jeziorem w sercu mazurskiej przyrody. Oddaj się relaksowi w wiejskiej oazie spokoju, w której czas płynie wolniej.

O naszym pensjonacie

Zapraszamy do wypoczynku w naszym pensjonacie znajdującym się w zabytkowym budynku wiejskiej mazurskiej szkoły. Jest usytuowany w malowniczej krainie Warmii nad jeziorem, z dala od zgiełku miasta, gdzie można delektować się ciszą i spokojem. Naszym głównym atutem są nie tylko starannie wyremontowane, historyczne budynki, ale także pasja, jaką wkładamy w tworzenie niezapomnianych doświadczeń dla naszych Gości. Zapraszamy na przygotowywane przez nas smakowite regionalne dania oraz wyjątkowe chwile w otoczeniu natury.

Wyślij nam wiadomość!

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie treści marketingowych i informacji handlowych z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej (za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej) w celu promocji usług, w tym m.in. przedstawienia informacji o aktualnych ofertach czy promocjach.

  Cennik

  Sprawdź naszą ofertę noclegową i wybierz opcję dla siebie.

  Osoba dorosła
  w pokoju dwuosobowym

  280 zł

  Osoba dorosła
  dopłata za pokój jednoosobowy

  +70 zł

  Osoba dorosła
  w apartamencie

  300 zł

  Pobyt psa
  na zapytanie

  +50 zł/dzień

  Nasza oferta wycieczek

  W naszym pensjonacie na Gości czeka nie tylko wypoczynek, ale i bogata oferta atrakcji. Dla miłośników aktywnego wypoczynku proponujemy wycieczki rowerowe, podczas których można podziwiać piękne krajobrazy i malownicze jeziora. Entuzjastów sportów wodnych zachęcamy natomiast do uczestnictwa w spływach kajakowych na rzekach Ełk i Łaźna Struga lub wypożyczenia żaglówki.
  Nie sposób nie wspomnieć o pobliskich ośrodkach turystycznych. Warto wybrać się z nami na wycieczkę krajoznawczą do Giżycka, Augustowa czy Puszczy Boreckiej. Z kolei zimą można pojeździć na nartach lub łyżwach w miejscowości Okrągłe. Na miejscu organizowane są również spacery z ornitologiem, podczas których można poznać liczne gatunki ptaków z tego regionu. Jak widać, nikt u nas nie będzie się nudzić!

  Możliwe aktywności

  Wycieczki
  rowerowe

  Spływy
  kajakowe

  Wypożyczenie
  żaglówek

  Wycieczka
  Giżycko

  Wycieczka
  Augustów

  Wycieczka
  Ełk

  Puszcza
  Borecka

  Jazda na
  nartach, łyżwach

  Zjazdy
  na sankach

  Kontakt

  Chętnie odpowiemy na pytania lub dokonamy dla Ciebie rezerwacji!

  Skontaktuj się z nami

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego pensjonatu na malowniczych terenach Mazur. Jeśli masz pytania, sugestie lub chciałbyś zarezerwować pobyt, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami poprzez poniższe dane:
  Jesteśmy tutaj, aby sprawić, że Twój pobyt będzie wyjątkowy i dostosowany do Twoich oczekiwań. U nas można liczyć na przyjazną atmosferę, domowe jedzenie i błogi spokój. Do zobaczenia na Mazurach!